Obnovení tréninků

Aktualizováno 19.4.21

Vzhledem k usnesení vlády ze dne 12.4. a mimořádných opatření ministerstva zdravotnictví týkajících se venkovního sportu, vyplývá, že je umožněno sportovat až šesti dvojicím s desetimetrovým rozestupem na venkovním sportovišti.

S ohledem na tuto skutečnost, jsme od 19.4. na většině středisek obnovili tréninky. Termín opětovného zahájení tréninků na konkrétním Vašem středisku závisí dále i na postoji krajských hygienických stanic, městských částí a samotného vedení ZŠ.

Každého účastníka kurzů jsme informovali prostřednictvím e-mailu v pátek 16.4.2021.

Protože tréninky budou probíhat jen venku, bude jejich konání ovlivňovat také počasí, chladno nevadí, oblečení se přizpůsobí počasí, pokud by však pršelo a bylo již během dne jasné, že trénink nebude, posíláme sms.  V případě, že se jedná o nenadálou událost, kterou nejsme schopni dát vědět předem, rozhoduje o zrušení trenér na místě. V obou případech je trénink nahrazen.  

Plánované druhé pololetí v letošním školním roce neproběhne a místo něj dotrénujeme pololetí první.  Stále ještě zbývá dostatek „náhradních termínů a proto věříme, že do 30.6. všechny plánované a uhrazené tréninky z prvního pololetí odtrénujeme (až na pár vyjímek, které nahradíme v září).

Děkujeme za trpělivost  a pochopení.

Vaše TŠ Tallent