Termíny náhrad déšť a jiné

PRAHA

ZŠ Ostrovní:  pondělí : za 26.4. organizační důvody – náhrada prodloužením tréninků opakovaně ze 45 na 60 minut

                       Středa: za 12.5. déšť -náhrada 15.9.

ZŠ Jana Masaryka/ Smetanka ( středy):  za 12.5. déšť -náhrada 23.6.

Ekonom: pondělí za 3.5. podmáčený kurt- náhrada 20.9.

                čtvrtek za 13.5. déšť náhrada 9.9.

ZŠ Perunova: středa za 12.5. déšť -náhrada 15.9.

ZŠ Jeremenkova středa: za 12.5. déšť -náhrada 23.6.

                       čtvrtek: 1) za 29.4. organizační důvody -náhrada prodloužením tréninků  

                                         6.+.13.5. každé skupině o 30 minut = 1sk.: 15.00-16.30 *

                                                                                                       2.sk. 16.30 – 18.00*

                             2) za 13.5. déšť  – náhrada 17.6. vč. 30 minutového prodloužení u obou skupin*

ZŠ K Milíčovu: čtvrtek za 13.5. déšť- náhrada 24.6.

ZŠ Chaplinovo nám.:  středa  za 12.5. déšť- náhrada 23.6.

ZŠ Klausova:  čtvrtek za 13.5. déšť -náhrada 17.6.

ZŠ Jánského  pondělí za 31.5. (organizační důvody) -náhrada 7.6. (15.00-17.00)

Sportcentrum Ŕepy: za 13.5. déšť- náhrada 24.6.

ZŠ Korunovační: za 13.5. déšť- náhrada 23.9.

ZŠ Plamínkové/Korunovační ( pátky ):   za 14.5. déšť -náhrada 17.9.

Letňany: čtvrtek: skupina 18.00 – 19.00 za 17.12.  organizační důvody -náhrada v úterý 1.6.      

                                                                                  od 19.00 do 20.00

                             skupina 19.00 – 20.00 za 17.12. organizační důvody- náhrada v úterý 8.6.

                                                                                  od 19.00 do 20.00

                             skupina 19.00 – 20.00 za 29.4. organizační důvody- náhrada v úterý 15.6.

                                                                                   od 19.00 do 20.00

                             všechny skupiny za 13.5. déšť – náhrada 24.6.

                Středa (Prosek Kompresory ): za 12.5. déšť- náhrada 30.6.

ZŠ Litvínovská/ Prosek Kompresory: za 12.5. déšť- náhrada 15.9.

 

BRNO

ZŠ Pastviny: za 14.5. déšť- náhrada 17.9.

Sokol Komín: za 14.5. déšť- náhrada 25.6.

ZŠ Košínova: za 5.5. déšť -náhrada 23.6.

 

PLZEŇ

ZŠ Schwarzova: za 12.5. déšť -náhrada 30.6.

                              za 9.6. (organizační důvody) -náhrada 15.9.