Pobytové tenisové campy pro děti 2021

Právě pro Vás připravujeme ročník 2021, přihlášky budou spuštěny od 11.2.2021

 

Pobytové tenisové campy pro děti 2020

Týdenní prázdninový tábor se zaměřením na intenzivní výuku tenisu obsahuje dvoufázový tenisový trénink (denně 2 až 4 hodiny). Dále zahrnuje pečlivě připravený program na celý den, který reaguje na věkové a zájmové složení tábora. Některých her a soutěží se účastní všichni společně,  některé organizujeme odděleně pro mladší a starší, pro tenisový trénink děti rozdělíme obvykle do 6 věkově a výkonnostně vyrovnaných skupin. Dále si zahrajete třeba florbal nebo v klubovně ping-pong, etapovou hru vám připravíme v nedalekém lese.

V případě deštivého počasí máme zajištěnu tenisovou halu + dvě prostorné tělocvičny.

Vedoucí vybíráme z našich trenérů, které máme prověřeny dlouhodobou spoluprací.

 

Termíny:

  Datum
termín 1.
4. – 10.7. 2020 – OBSAZENO
termín 2.
25. – 31.7. 2020   

OBSAZENO*

*Můžeme Vás evidovat jako náhradníka, v případě odhlášení některého z účastníků Vás budeme ihned kontaktovat

 

Ceny:

  Cena
Cena A pro účastníky kurzů II. pololetí 2019/20 5 700Kč  minus voucher*
Cena B 5 700Kč

* Voucher získal účastník kurzů II. pololetí 2019/20 jako kompenzaci „korovinarového období. Každého účastníka jsme o jeho výši informovali, popřípadě volejte na 777 260 262 

 

Přihláška

SLEVY

 

Dvoufázový tenisový trénink (každý den vždy 1 hod. dopoledne a 1 hod. odpoledne (mimo den výletní a turnajový) ve 3 až 6 členných věkově a výkonnostně vyrovnaných skupinách s trenéry Fakulty tělesné výchovy a sportu, Českého tenisového svazu a jejich asistenty.

Příklad denního programu: Program zde

 

 


Kde sportujeme (mapa >>>)

Vybavení sportovního areálu Jilemnice zahrnuje 3 antukové kurty, odrazovou zeď, kurty na volejbal, nohejbal, badminton, krytý bazén, univerzální hřiště s umělou trávou, fotbalový stadion s atletickou dráhou, tenisovou halu + rozměrnou tělocvičnu přímo v ubytovně, venkovní posilovnu.

 

 

Ubytování:

ubytování hotelového typu ve dvou až šestilůžkových pokojích turistické ubytovny , sprcha + WC na každém pokoji !!!

 

Strava:

strava v rozsahu plné penze (snídaně, oběd, svačina, večeře, celodenní pitný režim). Strava obsahuje dostatek ovoce a zeleniny. 

Pozn: S ohledem na současnou „nepřehlednou“ situaci v souvislosti s „Covid-19“ se strava bude podávat přímo v objektu „naší“ ubytovny.

 

 

Doprava

Zajišťujeme pro Vás dopravu autobusem Praha (Černý most) – Jilemnice a zpět

 

Pojištění:

Cena zahrnuje pojištění pro účastníky tábora.

 

Sportovní a zábavné programy:

Celodenní nebo půldenní výlet, závěrečný tenisový turnaj, celotáborová etapová hra, dle volby fotbálek, florbal, stolní tenis, vybíjená, badminton, procházky, minigolf, koupání – krytý bazén vedle ubytovny, grilování, diskotéka, společenská players party v předvečer turnaje apod.