Tenisový camp pro děti

Týdenní prázdninový tábor se zaměřením na intenzivní výuku tenisu obsahuje dvoufázový tenisový trénink (denně 2 až 4 hodiny). Dále zahrnuje pečlivě připravený program na celý den, který reaguje na věkové a zájmové složení tábora. Některých her a soutěží se účastní všichni společně,  některé organizujeme odděleně pro mladší a starší, pro tenisový trénink děti rozdělíme obvykle do 6 věkově a výkonnostně vyrovnaných skupin. Dále si zahrajete třeba florbal nebo v klubovně ping-pong, etapovou hru vám připravíme v nedalekém lese.

V případě deštivého počasí máme zajištěnu tenisovou halu + prostornou tělocvičnu + krytý bazén! Vedoucí vybíráme z našich trenérů, které máme prověřeny dlouhodobou spoluprací.

 

Přihláška

 

Termíny a ceny:

  Datum Cena
termín 1. 29. 6. – 5. 7. 2019 5 600 Kč
termín 2. 27. 7. – 2. 8. 2019 5 600 Kč

 

SLEVY

Dvoufázový tenisový trénink (každý den vždy 1 hod. dopoledne a 1 hod. odpoledne (mimo den výletní a turnajový) ve 3 až 6 členných věkově a výkonnostně vyrovnaných skupinách s trenéry Fakulty tělesné výchovy a sportu, Českého tenisového svazu a jejich asistenty.

Příklad denního programu: Program – classic

 

 


Místo konání letních táborů

 

P1000788Sportovní areál Jilemnice (mapa >>>)

Vybavení areálu zahrnuje 3 antukové kurty, odrazovou zeď, kurty na volejbal, nohejbal, badminton, krytý bazén, univerzální hřiště s umělou trávou, fotbalový stadion s atletickou dráhou, tenisová hala + rozměrná tělocvična, krytý bazén, minigolf.

 

Ubytování:

ubytování hotelového typu ve dvou až šestilůžkových pokojích turistické ubytovny , sprcha + WC na každém pokoji !!!

 

Strava:

Strava se podává v rozsahu plné penze (snídaně – formou švédských stolů, oběd – výběr z menu, svačina, večeře, pitný režim). Strava obsahuje dostatek ovoce a zeleniny (salátový bar, kusové ovoce). Jilemnický Eurest je znám v širokém okolí svou chutnou stravou a dobrou zkušenost máme i my z minulých ročníků:).

 

 

Doprava

Zajišťujeme pro Vás dopravu autobusem Praha (Černý most) – Jilemnice a zpět

 

Pojištění:

Cena zahrnuje pojištění pro účastníky tábora.

 

Sportovní a zábavné programy:

Celodenní nebo půldenní výlet, závěrečný tenisový turnaj, celotáborová etapová hra, dle volby fotbálek, florbal, stolní tenis, vybíjená, badminton, procházky, minigolf, koupání – krytý bazén vedle ubytovny, grilování, diskotéka, společenská players party v předvečer turnaje apod.