Galerie vítězů turnajů

Praha – zima 2015

Kategorie     Minitallentíci      Tallenťáci     Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-10 let   11-13 let   13 let  a starší 
1. M.Poláček 1. M.Tejkl 1. I. Lakatyšová  1.  D. Rozen
2. T. Ilek 2. D. Dosedla 2. M. Hroch 2.  J. Pilař
3.-4 M. Savane   3.-4. M. Morštejn   3.-4. L. Deneko     3.-4. B. Adamová
3.-4.  R. Andruschenko 3.-4. J.Mužík 3.-4. A. Plíhal 3.-4. A. Zelenková

 

Praha – podzim 2014

Kategorie     Minitallentíci      Tallenťáci     Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-10 let   11-13 let   13 let  a starší 
1. Poláček 1. Tejkl 1. Michálek  1.  Jirava
2. Savane 2. Sedláček 2.  Trneček 2.  Linhart
3. Vyskočil   3. Poláčková   3.  Drábek     3.  Adamová
4.  Kubovic 4. Mužík 4.  Strnad 4.  Brumlich

Praha – Jaro 2014

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři
Věk 5-7 let   8-9 let   10-12 let
1.  Krajčí 1. Tejkl  1. Michálek
2.  Baslíková 2. Poláčková 2. Hroch
3.  Kment 3.-4. Mohylová 3.-4. Lakatyšová 
    3.-4. Troníček 3.-4. Plíhal 
  Profíci   Veteráni
  13-14 let   15 let a starší
1.  Brumlich 1.  
2.  Bořecký 2.  
3.-4.  Kameník, Krása 3.-4.  

Praha – zima 2014

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři
Věk 5-7 let   8-9 let   10-12 let
1. Žáček  1. Tejkl  1. Plíhal
2.  Trefil 2. Troníček 2. Hroch 
3.-4.  Stolyarová 3.-4. Hartl 3. Trneček
3.-4.  Baslíková 3.-4. Kalous  4. Michálek
  Profíci   Veteráni
  13-14 let   15 let a starší
1.  Kameník 1. Linhart 
2.  Kukla 2. Kameník 
3.-4.  Drábek 3.-4.  Háječek
3.-4.  Krása 3.-4.  Fuska

 

Brno – zima 2015

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-10 let   11-13 let   13 let a starší
1.   1. Auer  1.  Koštoval 1. Káňová
2.   2.   2.   2. Blažík
3.   3.   3.   3. Svobodová
4.   4.   4.   4. Němečková  

Brno – podzim 2014

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-10 let   11-13 let   13 let a starší
1.   1. Auer  1.  Koštoval 1. Němečková 
2.   2.  Hasala 2.  Bárta 2.  Káňová
3.   3.   3.  Žáková 3.  Suchý
4.   4.   4.   4.  

Brno – zima 2014

Kategorie MiniTallentíci   Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-11 let   12-15 let
1.   1. Máša  1.  Káňová
2.   2. Černý  2.  Gregorová
3.   3. Koštoval 3.  
    4.   4.  

 

Praha – podzim 2013

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři
Věk 5-7 let   8-9 let   10-12 let
1.  Zíma 1.  Plíhal 1.  Michálek
2.  Pihera M. 2.  Pihera P. 2.  Břeň
3.  Oganessian 3.  Troníček 3.  Tmeček
4.   Doležalová 4.  Allal 4.  Palamarchuk
  Profíci   Veteráni
  13-14 let   15 let a starší
1. Háječek  1.  
2. Brumlich 2.  
3.-4. Bořecký  3.-4.  
3.-4. Dylyn    

Praha – Jaro 2013

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři
Věk 5-7 let   8-9 let   10-12 let
1. Polák 1. Tejkl 1. Padevětová
2. Kamišová 2. Plíhal 2. Kahabka
3. Krajčí 3.-4. Grande 3. Jílovec
    3.-4. Mužík 4. Brumlich
  Profíci   Veteráni
  13-14 let   15 let a starší
1. Padevětová 1. Linhart
2. Jirman 2. Rabová
3.-4. Bořecký 3.-4. Fuska

Praha – zima 2013

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři
Věk 5-7 let   8-9 let   10-12 let
1. Kolb 1. Shaklein 1. Padevětová
2. Jurda 2. Tejkl 2. Svoboda
3.-4. Prokešová 3.-4. Říha 3. Michálek
3.-4. Brabec 3.-4. Kocourek 4. Matějková
  Profíci   Veteráni
  13-14 let   15 let a starší
1. Elefant 1. Hájková
2. Jirman 2. Chaloupka
3.-4. Jílovec 3.-4. Fuska
3.-4. Kohout 3.-4. Linhart

Brno – podzim 2013

Kategorie MiniTallentíci   Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-11 let   12-15 let
1. Martinek 1. Svoboda 1. Káňová
2. Mihola 2. Černý 2. Janotová
3. Avetisyan 3. Máša 3. Blažík
    4. Smička 4. Gregorová

Brno – zima 2013

Kategorie MiniTallentíci   Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-11 let   12-15 let
1. Mihola 1. Němečková 1. Lněnička
2. Inzaina 2. Pomykal 2. Póč
3. Drahovzalová 3. Gregorová 3. Jirgl
    4. Novotný 4. Káňová
turnaj_podzim_2012_8 turnaj_podzim_2012_7
turnaj_podzim_2012_5 turnaj_podzim_2012_6

Praha – podzim 2012

Kategorie MiniTallentíci   Tallenťáci   Matadoři
Věk 5-7 let   8-9 let   10-12 let
1. Brabec V. 1. Shaklein 1. Piskač
2. Polák D. 2. Tejkl 2. Jílovec
3. Šedo J. 3.-4. Říha 3.-4. Bořecký
4. Luňák V. 3.-4. Dražan 3.-4. Svoboda
  Profíci   Veteráni
  13-14 let   15 let a starší
1. Jirman 1. Chaloupka
2. Kohout 2. Hájková
3.-4. Elefant 3.-4. Rabová
3.-4. Entlicher 3.-4. Brokešová

Brno – podzim 2012

Kategorie MiniTallentíci   Matadoři   Profíci
Věk 5-8 let   9-11 let   12-15 let
1. Inzaina Diego 1. Široký Štěpán 1. Póč David
2. Kasal A.Š. 2. Němečková Karolína 2. Sýkora Radek
3. Hašek Tomáš 3. Kasal Václav 3. Lněnička Adam
4. Blažík Václav 4. Suchý Lukáš 4. Káňová Tereza

Praha

kategorie Minitallentíci Tallenťáci Matadoři Profíci Veteráni
trimestr No. 5-7 let 8-9 let 10-12 let 13-14 let 15+ let
zima 2012 1. Plíhal Malečková Salagor Folta Doležal
2. Brabec Palamarchuk Entlicher Seidl Štěpánek
3. Matoušek, Rabová Leischnerová, Ding Piskač, Bořecký Rozen, Košata Angelov, Černák
4.          
podzim 2011 1. L.Rabová D.Bína J.Klimeš J.Klimeš I.Angelov
2. V.Brabec N.Malečková D.Salagor M.Košatka M.Černák
3. J.Cindr O.Michálek, K.Runčík J.Gála, K.Požárová J.Folta, D.Klement J.Doležal, D.Šafář

Brno

kategorie Minitallentíci Matadoři Profíci
trimestr No. 5-8 let 9-11 let 12-15 let
zima 2012 1. V. Siegl K. Bárta D. Michalica
2. V. Blažík D. Kubáň A. Lněnička
3. S. Richterová L. Volek T. Káňová
4. D. Daks D. Michalec  
podzim 2011 1. S. Urbánková E. Orlová J. Doležal
2. V. Siegel F. Tkadlec L.Hanečka
3.   O.Potůček K. Maňáková
4.     T. Nešpor

Praha

  Minitallentíci Tallenti zač. Tallenti pokr. Matadoři Profíci
Věk 5-7 let 8-11 let 8-11 let 12-19 let 12-19 let
jaro 2011 nepřízeň 1. Kukla Ondřej 1. Brejšková Jana 1. Štěpánek Martin 1. Doležal Jakub
  počasí 2. Bořecký Matěj 2. Klimeš Jan 2. Rabová Michaela 2. Šafář Daniel
    3. Požárová Kristýna 3.-4. Pour Lukáš 3.-.4 Seidlová Kristýna 3.-4. Navrátil Matěj
    4. Hýsek Petr 3.-.4 Adamová Bára 3.-4. Boušová Kristýna 3.-4 Štěpánek Martin
           
zima 2011 1. Vrzal Matěj 1. Brejšková jana 1. Klimeš Jan 1. Štěpánek Martin 1. Angelov Ilian
  2. Fořtová Anežka 2.Požárová Kristýna 2. Brejšková jana 2. Navrátil Matěj 2. Doležal Jakub
  3. Šíma Ondřej 3.V.Navara, M.Bořický 3. V.Babych, B.Adamová 3. D.Linhart, M.Černák 3. M.Štěpánek, K.Seidlová
  4. Kukla Vendelín        
           
Podzim 2010 1. Škaroupka Filip 1. Žaloudek Ivo 1. Brejšková jana 1. Angelov Ilian 1. Chaloupka Ondřej
  2. Kukla Vendelín 2. Brejšková Jana 2. Adamová Bára 2.Černák Matěj 2. Štěpánek Martin
  3. Sokol Štěpán   3. Kubričanová Sarah 3. Linhart David 3. Černák Matěj
      4. Babych Vladimír   4. Seidlová Kristýna
           
Jaro 2010 1. Nápravníková 1. Semrád 1. Hrubý 1. M. Štěpánek 1. Záhlava
  2. Malečková 2. Jirmann 2. Semrád 2. A. Makovský 2. Chaloupka
  3. Kukla 3.- 4. Biman, Pour 3.- 4. Boček M., Boček J. 3. F. Vlasák 3.- 4. Doležal, Mengr.
           
Zima 2010 1. Kukla, Malečková 1. Hrubý 1. Fuska 1. Seidlová 1. Záhlava
  2. Bezpalec, Slaninová 2. Semrád 2. Troníček 2. Dvořák 2. Chaloupka
  3. Paulů, Fořtová, Vetešníková 3. Jirmann, Odonkhuu 3. Hrubý, Klimeš 3. Makovský 3. Pekárek, Černák
           
Podzim 2009 1. Navara 1. Hrubý 1. Černák 1. Štěpánek 1. Záhlava
  2. Vetešníková 2. Vlasák 2. Boček J. 2. Waage 2. Doležal
  3. Smítka 3. Dočkalová, 3. Linhart 3. Brodský, 3. Štěpánek
    Semrád   Marešová  
           
Jaro 2009 1. V. Babych 1. M.Boček 1. P.Skolka nepřízeň počasí  
  2. A.Paul 2. L.Onyanov 2. P.Fuska nedohráno nedohráno
  3. Kaufman 3. J.Boček 3. Troníček    

Brno

  Minitallentíci Tallenti Profíci
Věk 5-7 let 8-11 let 12-19 let
jaro 2011 1.Strnad Vláďa 1.Bárta Kryštof 1.Pospíšil Vlastík
  2.Novák Adam 2.Pánek Vojtěch 2. Kokojanová Magdaléna
  3. Hrubanová Gábinka 3.Lacina Ondřej  
  4. Teplá Veronika 4.Pavlíčková Vanessa  
       
Zima 2011 1. Hrubanová Gábinka 1. Štěpánek Vilém 1. Doležal Josef
  2. Krňávek David 2. Bárta Kryštof 2. Pospíšil Vlasta
  3. Daks Danny 3. Orlová E., Pánek V. 3. Studničková Marie
  4. Teplá Verunka   4. Pánková Kristýna
       
Podzim 2010 1. Vladimír Strnad 1. Kotas Jan 1. Josef Doležal
  2. Gabriela Hrubanová 2. Štěpánek Vilda 2. Michal Veselý
  3. Gerguri Ester 3.Orlová Eliška 3. Martinem Šallingem
  4. Teplá Veronika 4. Pospíšil Vlastík  
Jaro 2010 1. Kubáň 1. Ondráček 1. Grygarčík
  2. Navrátil 2. Sládková 2. Feigerlová
  3. Podracká 3. Němečková 3. Mikešová
       
Podzim 2009 1. Strnad 1. Smolková 1. Demel
  2. Orlová 2. Maňáková 2. Kocián
    3. Man. Horáková  
       
Jaro 2009   1. Ondřej Klusáček 1. Ondřej Grygarčík
    2. Magdalena Kokojanová Monika Prokopová
    3. Zuzana Sedláková 3. Danuta Khatskevich