Pobytové tenisové campy pro děti 2022

Srdečně zveme všechny holky a kluky ( od 5ti do 18ti let ) na již 26. sezónu tenisových táborů 🙂.

Náš týdenní prázdninový tábor je zaměřen na intenzivní výuku tenisu, obsahuje dvoufázový tenisový trénink (denně 2 až 4 hodiny). Je úplně jedno zda dítě nedrželo nikdy raketu v ruce nebo je pokročilé, děti rozdělíme obvykle do 6 věkově a výkonnostně vyrovnaných skupin, takže každý trénuje dle své úrovně. Kromě tenisu tábor zahrnuje pečlivě připravený program na celý den, který reaguje na věkové a zájmové složení tábora. Některých her a soutěží se účastní všichni společně,  některé organizujeme odděleně pro mladší a starší. Čeká nás i spousta dalších sportovních i nesportovních aktivit, výlety, procházky (podrobněji níže).

V případě deštivého počasí máme zajištěnu tenisovou halu + dvě prostorné tělocvičny, popřípadě krytý bazén.

Vedoucí vybíráme z našich trenérů, které máme prověřeny dlouhodobou spoluprací v rámci celoročních tréninků tenisové školy.

Termíny:

  Datum
termín 1.
2. – 8.7. 2022 
termín 2.
23. – 29.7. 2022    

Cena :  5 900Kč

Slevy:  od 200 do 900Kč ZDE

Přihláška: ZDE

 

Naše tábory jsou bezpečné

Dodržujeme všechna nařízení a i přes to děti nepocítí výraznou změnu oproti běžným „ nepandemickým“ rokům. Navíc počet účastníků tábora není „masový“ jako třeba u skautů, v loňském roce byl strop 30 účastníků, což je jako plná třída ve škole :-). Více než do města chodíme do lesa.

Jsme více samostatní a stejně jako v loňském  roce,  je pro děti zajištěna kvalitní „domácí“ strava, od svíčkové přes řízky až po buchtičky se šodó, jako od maminky :-), včetně domácích moučníků, podávaná přímo v místě ubytování. Na pokojích jsou max  4 děti a každý pokoj má své vlastní sociální zázemí. 

Dezinfekci máme připravenou a roušky, v případě potřeby, na místě vyvaříme.   Věříme, že v létě třeba již roušky nebudou potřeba, ale pokud ano, nic nás nezaskočí, z loňska již máme natrénováno :-).  

 

Trénink

Dvoufázový tenisový trénink (každý den vždy 1 hod. dopoledne a 1 hod. odpoledne (mimo den výletní a turnajový) ve 3 až 6 členných věkově a výkonnostně vyrovnaných skupinách s trenéry Fakulty tělesné výchovy a sportu, Českého tenisového svazu a jejich asistenty.

Chcete podrobněji vědět, jak vypadá konkrétní náplň jednoho dne? Příklad je uveden zde

 

Kde sportujeme (mapa >>>)

Vybavení sportovního areálu Jilemnice zahrnuje 3 antukové kurty, odrazovou zeď, kurty na volejbal, nohejbal, badminton, krytý bazén, univerzální hřiště s umělou trávou, fotbalový stadion s atletickou dráhou, tenisovou halu + rozměrnou tělocvičnu přímo v ubytovně, venkovní posilovnu.

 

 

Ubytování: TJ Sokol Jilemnice, Tyršovo náměstí 280, 514 01

2-4 lůžkové pokoje s vlastním WC a sprchovým koutem, společenská místnost, sportovní herna, tělocvična

Strava:

Strava v rozsahu plné penze (snídaně, oběd, svačina, večeře, celodenní pitný režim, dostatek ovoce a zeleniny, ale i moučníků :- )). Stravujeme se přímo v objektu naší ubytovny. 

Doprava

Zajišťujeme pro Vás dopravu autobusem Praha (Černý most) – Jilemnice a zpět

 

 

Pojištění:

Úrazové pojištění je zahrnuto v ceně tábora.

 

Sportovní a zábavné programy:

Celodenní nebo půldenní výlet, závěrečný tenisový turnaj, celotáborová etapová hra, dle volby fotbálek, florbal, stolní tenis, vybíjená, badminton, procházky, minigolf, koupání – krytý bazén vedle ubytovny nebo koupaliště v Kruhu, grilování, diskotéka, společenská players party v předvečer turnaje apod.